بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ»

هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‏‌اند مرده مپندار بلکه زنده‏‌اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى ‌شوند» (بقره/169)

سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی

سردار حاج قاسم سلیمانی

یخاطب أمیرالمؤمنین (علیه‎السلام) من عاصروه بالقول: وَاللَّهِ لَوْ لا رَجَائِی الشَّهادَةَ عِنْدَ لِقائِیَ الْعَدُوَّ وَلَوْ قَدْ حُمَّ لِی لِقَاؤُهُ لَقَرَّبْتُ رِکابِی، ثُمَّ شَخَصْتُ عَنْکُمْ» هذه [الشهادة] لیست بعامل جذبٍ عابر، . تحتاج [الشهادة] إلى الفطنة و الذکاء.

امیرالمؤمنین (علیه‌السلام) خطاب به مردم زمان خود می‌فرمایند: والله اگر اشتیاق من به شهادت نبود در دیدار با دشمن، شما را ترک می‌کردم و افسار این مرکب را رها می‌کردم و از شما فاصله می‌گرفتم». این جاذبه‌ی کوچکی نیست، . این تیزهوشی می‌خواهد. 1396/6/30

ای سردار دلها! انتقام سخت تو را با موشک‌هایی که شهیدی چون خودت که همواره عاشق شهادت و در آرزوی آن بود، گرفتیم و راه تو را ادامه خواهیم داد. با راهی که شهید حسن تهرانی مقدم نیز با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیلی که بر روی موشک‌هایش هک کرده بود و با وصیتش که گفت: بر روی قبرم بنویسید اینجا مدفن کسی است که می‌خواست اسرائیل را نابود کند» دنبال آن بود، به آمریکایی‌ها پاسخی سخت دادیم، که قدم اول نابودی آمریکا و اسرائیل خواهد بود. ان‌شاءالله .

اللهم اعطنا توفیق الطاعة و الشهادة و بعد المعصیة و خلوص النیة

برای آشنایی با زندگینامه و فعالیت‌های اساتیدِ اخلاق شهیدان علی و حسن تهرانی مقدم و خاطرات ایشان از طریق لینک زیر و یا صفحات وبلاگ اقدام فرمایید:

آیت الله سد علی لواسانی و مرحوم آیت الله سید کاظم لواسانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها